Аржентина срещу Венецуела на живо - Гледайте четвъртфинала на Копа Америка онлайн

Съдържание:

Нещата се нагряват. Лионел Меси и Аржентина ще се карат с Венецуела в четвъртфиналите на Копа Америка на 18 юни от 19:00 EST на стадион Жилет. Уловете онлайн международните футболни акции онлайн!

Всичко ще се спуска във Фоксборо, Масачузетс, когато венецуелците вземат Лионел Меси, на 28 години, и Аржентина в четвъртфиналната игра на Копа Америка. В турнира са останали 7 отбора, а победителят в този мач ще продължи да се изправи срещу САЩ, които чакат в полуфинала след своята четвъртфинална победа с 2-1 срещу Еквадор. Кварталите са закръглени от игрите между Перу, изправени срещу Колумбия, и последният мач включва турнир скъпа Мексико, която ще се бие с Чили. Много страхотен футбол за гледане, така че не забравяйте да уловите всеки гол от тази страхотна игра онлайн при нас!

Има ли по-добър футболист в света днес от Лео Меси? Не, и ние не мислихме така. Ето защо неговият аржентински отбор са огромни фаворити в този състезание срещу победител в отбора на Венецуела. Лео се бори с контузия в гърба през мачовете на Копа и вижда ограничено време на терена. Той обаче слиза от пейката, за да нанесе щети късно в игрите. На Лео му бяха нужни само 20 минути, за да намали хеттрик късно в груповата игра срещу Панама, за да помогне на отбора си да осигури победата с 5: 0. Той може да е най-смъртоносният нападател в играта днес и Венецуела ще има пълни ръце, опитвайки се да го защити, когато влезе в тази игра, или по-лошо, ако започне.

Вижте снимки на футболния stud Lionel Messi ТУК

Кликнете тук за Argentina Vs. Венецуела на живо

Венецуела е труден отбор, който не трябва да се пренебрегва, въпреки че в този двубой са огромни недостатъци. Подобно на Аржентина, Венецуела се отказа само от един резултат в играта на Копа Америка тази година. Въпреки че защитата е силна за Венецуела, престъплението им в най-добрия случай е съмнително. Може да не допуснат много голове, но не са вкарали и много в играта на Копа. Венецуела не е вкарала повече от веднъж в игра на Копа, докато Аржентина е вкарала 10 пъти и е допуснала само една топка в мрежата си.

, за кого ще се вкоренявате в тази изкривена четвъртфинална игра? Мислите ли, че венецуелците имат шанс да разстроят футболните гиганти на Аржентина? Как мислите, че тази игра ще се разтърси?