Барселона срещу Предавания на Leganes на живо: Гледайте мача на Ла Лига онлайн

Съдържание:

След като се разпали напълно в Шампионската лига, Барселона изглежда възстанови част от моджото си. Барса поема Леганес на 19 февруари в мач от Ла Лига, така че се настройте, за да видите всеки вълнуващ момент!

Барселона е леко възпалена, след унижение с 4: 0 в ръцете на Пари Сен Жермен в Шампионската лига. Blaugrana бяха представени без резултат, а за първи път от десетилетие на Барселона можеше да бъде отказано място в четвъртфиналите на Шампионската лига.

Сега Лионел Меси, 29, Луис Суарес, 29, Неймар, 25, и останалата част от Барса ще се опитат да се отърсят от това, когато се справят с Леганес в мач от Ла Лига. Началото е настроено за 14:45 ET, така че не пропускайте всеки ритник, блок и gooooooal!

Най-горещите парчета на Пари Сен Жермен - снимки

Докато никой от тризъбеца не успя да вкара по време на мача на 14 февруари, ПСЖ имаше партия гол. Ангел Ди Мария, 29 г., вкара два пъти по време на играта, преди Джулиан Дракслер, на 23 години, и 30- годишният Единсън Кавани, забиха последните два гвоздея в играта. Сега Барселона трябва да отбележи 5 гола повече от ПСЖ във втория мач от 16-ия кръг, определен за 8 март.

[взаимодействие id = ”58a4a5deadbf39862c2d6336 ″]

Барселона не е отскочила от първия турнир за нокаут на UCL, тъй като падна в Ливърпул през 2007 г. Плюс това, те все още изостават от Реал Мадрид в Ла Лига. Тези борби имат много фенове, които призовават ръководителят Луис Енрике на 46 години да бъде уволнен. Той също губи подкрепа от своите играчи.

„Ключовите играчи са разочаровани от него“, според радиопрограмата на El Partidazo, по доклад на Bleacher „Виждат го неспособен да вдигне екипа и да намери решения.“ След тупането Луис притежаваше провала на отбора си, казвайки, че „катастрофалната нощ“ явно е негова вина. "Аз съм отговорен за това."

Той ще бъде отговорен за подаването на оставката си, ако Барселона не свали 17-ото място Леганес в тази игра. Въпреки че играе още две мачове от Реал досега в сезон в Ла Лига, Барса е точка зад Лос Бланкос, така че равенството тук с Пепинерос може да изрича края на управлението на Луис Енрике като мениджър.

Феновете могат да гледат всеки един момент от този мач чрез официалното предаване на живо от beIN Sports (след като влязат в кабелната си информация.) Щракнете тук, за да гледате BARCELONA VS. LEGANES LIVE STREAM

Кой искате да спечелите тази игра, HollywoodLifer s ? Мислите ли, че Барса може да отскочи назад след толкова лоша загуба?