Равенство на четвъртфиналите на Шампионската лига: Разберете кой играе вашият любим отбор

Съдържание:

След този вълнуващ кръг от 16, може ли Шампионската лига да се класира сама? Това със сигурност ще се опита, тъй като футболната лига представи четвъртфиналното си равенство на 17 март. Резултатите са невероятни!

Футболните фенове бяха на ръба, тъй като четвъртфиналите на Шампионската лига за 2017 г. бяха разкрити на 17 март. Това, което футболните фанатици получиха, беше на практика най-добрата възможна линия. Атлетико Мадрид ще се изправи срещу отбора, който изпрати опаковката на Севиля, последният отбор в Англия: Лестър Сити. На четвъртфиналите има двойка германски отбори: Борусия Дортмунд ще играе на АС Монако ФК, а Байерн Мюнхен ще ходи с пръсти до защитните шампиони на Шампионската лига, Реал Мадрид.

Ще има и реванш от финала на Шампионската лига 2014-15, тъй като Барселона ще срещне Ювентус. Blaugrana пуши Juve с 3-1, тръгвайки от този мач с титлата. Дали италианците ще си отмъстят или Барса ще запази чудодейната си инерция? Първите мачове от тези мачове ще се играят на 11 и 12 април, като вторият мач ще се проведе на 18 и 19 април.

Предстои ни почерпка! #UCLdraw

pic.twitter.com/l96zXG0vDE

- Шампионска лига (@ChampionsLeague) 17 март 2017 г.

Финал на Шампионската лига 2016 - Вижте всички основни моменти

Докато феновете се надяваха на издание на Ел Класико в седиарите на Шампионската лига, Байерн отиде до Лос Бланкос поставя срещата между Барселона и Реал Мадрид в опасност. В 21 срещи между тези два отбора Байерн се оттегли с 11 победи, според официалния сайт на Лос Бланкос. Реал Мадрид, не толкова далеч назад, си осигури 8 победи. Двамата са врат и врата, когато става дума за голове, като Реал нетира 27 към германската страна 33. Въпреки че никога не е разумно да се брои Кристиано Роналдо, 33-годишен, докато играта не приключи, възможно е Лос Бланкос да не се върне назад до-назад.

"Байерн е един от най-лошите противници, които бихме могли да получим, без съмнение", Емилио Бутрагено, директор на институциите на Реал Мадрид, каза за съвпадението на ESPN FC. "Но [това е разочароващо] и за тях. Познаваме се много добре, двата отбора. Трябва да влезем в игрите, знаейки колко трудно ще бъде. “

Е, може би Реал може да отнеме невероятна победа за връщане, както направи Барселона. Барса бе до стената в срещата си от 16 кръг с Пари Сен Жермен, но те резервираха пътуването си до четвъртфиналите с победа с 6: 1. Барса по-добре се надява, че няма да бъдат обявени в първата среща с Юве. Късметът им може просто да изтече.

Кой от тези мачове най-много се вълнуваш, HollywoodLifers?