Кливланд Кавалиърс победи Голдън Стейт Уориърс в игра 2 от 2015 г. Финалите на НБА

Съдържание:

Каква страхотна игра! В неделя, 7 юни, Кливланд Кавалиърс спечелиха в Игра 2 на финалите на НБА 2015. Войните на Golden State могат да отнесат сърцето си от това поражение, защото има още дълъг път.

Кливланд Кавалиърс не се удари в мрежата по време на мач 2 от финалите на НБА през 2015 г. на 7 юни в Оукланд, Калифорния. С резултат 95-93, Кливланд Кавалиърс показват знаци, че са готови да бъдат короновани шампиони в НБА.

Наистина беше вълнуващо съвпадение от манекенката. Голдън Стейт сигнализираха за намерението си рано, като се наложиха с 20-12 преднина с 3:32, останали през първата четвърт. Ако обаче имате 30- годишния Леброн Джеймс, в екипа си винаги имате шанс. Кавовете се върнаха на 20-20, благодарение на 10 точки от малкия напред.

Втората четвърт беше също толкова френетична и стегната. Но този път кавзерите състезаваха напред, като в един момент водеха 42-35, докато се опитаха да продължат напред. С 25- годишния Клай Томпсън, който съответства на точка Джеймс за точка, Warriors запазиха темпото и изоставаха с 2 при резултата при 47-45 при полувремето. И Томпсън, и Джеймс бяха събрали по 20 точки в този момент.

Третата четвърт бе афект с нисък резултат - Кавс надделя над Войниците 15-14, създавайки стройна преднина от само три точки. Акцента, по грешни причини, беше 27- годишната Marreese Speights, която осигури удивителна пропусната дуна и пропусна 4 секунди на часовника.

В четвъртата четвърт Cavs започнаха да изпреварват, вдъхновен от Джеймс, който потопи 3-показалец от центъра на града с 3:14 вляво, за да отвори преднина от 11 точки. Но надиграващите се Warriors все още не бяха направени, като вкараха 6 точки от две притежания и те успяха да принудят играта в продължения с резултат 87-87.

Както и в игра 2, извънредният труд беше необходим за определяне на победителя - първият път в историята на финалите в НБА, че първите два мача се нуждаят от ОТ. То вървеше напред-назад, като двата отбора заплашиха да спечелят, но в крайна сметка кавците го спечелиха 95-93! Леброн беше отговорен за 39 от тези точки.

2015 г. Победител във финалите на NBA Game 1 - Golden State Warriors Edged It

В игра на един от финалите на НБА в Оукланд, Калифорния, 4 юни, домакините показаха своето превъзходство, но им трябваше извънреден труд, за да излезе най-накрая срещу Кавалиърс 108-100 в тясно воюван състезание.

Дори и с подкрепата на своя приятел, 27-годишната Риана, Леброн не успя да спаси страничното му подхлъзване до тясно поражение. Съобщава се, че баскетболният бог е излетял любимата на баскетбола R&B певица на личния си самолет, но тя не е щастливият чар, на който се е надявал.

Игра 3 се връща обратно в Кливланд на 9 юни, където Кавалиерите ще се надяват да отчитат предимството на домакините. Може би промяна на мястото може наистина да разклати нещата допълнително!

Кой мислите, че ще спечели поредицата, ? Кажете ни вашите мисли в коментарите по-долу!