Франция срещу Ирландия на живо - Гледайте Евро 2016 кръг от 16 мача

Съдържание:

Футболът се обединява. На домакинството си Франция ще поеме Ирландия в евро кръг от УЕФА на 16 в неделя, 26 юни, от 9:00 ч. EST в парка Олимпик Лион. Уловете всеки гол от тази игра онлайн тук!

Франция ще поеме Ирландия в нокаут кръга на Евро 2016, а победителят ще се изправи срещу Англия или Исландия на четвъртфиналите. И Франция, и Ирландия имат мощни нападатели, способни да вкарат няколко топки в мрежата, така че този конкурс със сигурност е вълнуващ. Не пропускайте нито един момент от тази игра и гледайте всичко онлайн тук.

Франция ще има по-свежите крака, когато срещне Ирландия. Французите ще се радват на три допълнителни дни почивка преди мача, което може да е голяма разлика за домакините в този мач. В последния си мач Франция успя да направи реми само срещу Швейцария. Въпреки това, в последния мач на Ирландия те излязоха на върха на Италия, която спряха с 1-0. Играта на Ирландия беше по-скорошна и графикът им за пътуване беше малко по-забързан. И двата фактора биха могли да изиграят голяма роля срещу млад френски отбор, който вероятно ще се опита да се възползва и да определи бързи темпове. Щракнете тук, за да гледате ФРАНЦИЯ VS. ИРЛАНДИЯ

Щракнете тук за снимки на френски футболни късове

Франция има солидни имена в списъка си като Димитри Пайет и Пол Погба, но Ирландия е еднакво подредена с талант като нападателя Шейн Лонг, който не бива да се приема леко. Досега Ирландия показва различен външен вид в турнира и не очаква нищо различно в тази игра. Французите са еднакво многостранни и могат също да смесват нещата в зависимост от това, което получават от ирландците. Независимо от съставите, това ще бъде вълнуващ мач, който няма да искате да пропуснете.

, кой мислите, че ще спечели тази голяма игра с евро? Ще играете ли за Франция в тази игра или бихте искали да видите Ирландия да спечели? Кой мислите, че ще продължи от този нокаут евро кръг?