Леброн Джеймс се нахвърли за спечелването на първенството на ESPYS Championship - Angry Tweets

Леброн Джеймс взе вкъщи наградата за най-добро първенство в ESPYS на 15 юли

, и зрителите са ПИСАНИ. Защо? Защото неговият отбор, Кливланд Кавалиърс, дори не спечели шампионата! Прочетете някои от гневните туитове тук!

Няма съмнение, че 30- годишният Леброн Джеймс е един от най-великите баскетболисти на всички времена, но много зрители на ESPY Awards бяха живи, когато взе наградата за най-добро първенство в шоуто на 15 юли. Всъщност, след като беше обявен за победител, Twitter тотално взриви с хора, които гневят за решението!

Добре, така че ЛеБрон ОБЩО пренесе отбора си, Кливланд Кавалиърс, на шампионата в НБА през юни, но, за съжаление, те не успяха да загубят от Golden State Warriors в Игра 6. Никой не може да се усъмни, че кралят имаше абсолютно ДОМИНАНТНО представяне в целия плейоф, но ако отборът не спечели, заслужава ли наистина LeBron награда за най-добро първенство?

Много зрители със сигурност не мислят така! В категорията баскетболната звезда се изправи срещу американския Pharoah, състезателният кон, спечелил първата тройна корона от 1978 г., Madison Burngarner, MVP World Series 2014 победител в отбора San Francisco Giants, и Лорън Хегер, най-изявеният играч на 2015 г. Световната серия за женски колеж за софтбол от шампионския отбор Флорида Гатърс Доста твърда конкуренция, не ?!

Е, като се има предвид, че и тримата състезатели на LeBron всъщност спечелиха съответните си спортове, зрителите не бяха доволни от решението на ESPN да даде наградата на звездата на Cavs. По време на шоуто някой дори извика: „На второ място!“ като LeBron прие трофея (за щастие, той взе дисите в крачка)! Но отговорът в Twitter беше още по-лош - проверете тук:

Изстудете, че Lebron може да спечели най-доброто първенство, без да спечели шампионата #ESPYS

- Ашли Хамилтън (@AshleyHammm) 16 юли 2015 г.

Как Леброн Джеймс печели най-доброто първенство като ЛОСЕР? #wtf

- Джеф Хо (@ jlho_1980) 16 юли 2015 г.

Това е прецакано. Как Леброн Джеймс печели тази награда? Той не спечели първенство

- Кларксън (@Clarktrocity) 16 юли 2015 г.

Казвате какво направи Леброн Джеймс, губейки, в шампионската серия е по-достоен за награда от Америка фараон? Каква шега. мразя го

- Сам Къртис (@ Scurtis7700) 16 юли 2015 г.

Така Леброн Джеймс печели "Най-добро първенство в първенството", когато загуби финалите

, Хаха, какво?

- Захари Рут (@ ZacharyRuth17) 16 юли 2015 г.

ти сериозно ли? LeBron James получи награда за това, че НЕ спечели шампионата? Това е нелепо - дайте го на коня. Той направи история.

- Джо Торнтън (@jrobertthornton) 16 юли 2015 г.

Леброн Джеймс не заслужава да спечели наградата за най-добро първенство.