NASCAR Sprint Cup Series: Гледайте състезанието Pure Michigan 400 Race Online

Съдържание:

Това трябва да е епично! Състезанието Pure Michigan 400 Sprint Cup ще раздели мъжете от момчетата, когато започне на 28 август от 14:00. EST. Дали защитникът шампион Мат Кенсет, 44-годишен, ще възвърне короната си като крал на международния спидвей на Мичиган? Кликнете за потока на живо, за да гледате!

Сега, ако Мат мисли, че ще го има по свой начин, той идва още нещо! 26-годишният Rival Joey Logano спечели първото състезание за този сезон в Sprint Cup в Мичиган, казиното Firekeepers, през юни. Той ще направи всичко възможно, за да направи работата на Мат толкова по-трудна, в това, което ще бъде епична битка до финала.

Щракнете ТУК ЗА ЖИВАТА СТРАМА

СНИМКИ: Фенове на състезателните знаменитости, които обичат NASCAR

Все пак един човек, който няма да се състезава, е Джеф Гордън. Легендата на NASCAR, която е подчинена за Дейл Ърнхард-младши, няма да бъде налична поради предварителен ангажимент. На негово място, тъй като Дейл все още не е в състояние да се върне за две състезания вследствие на сътресенията си, Хендрик Моторспорт сподели, че Алекс Бауман ще кара вместо тях в тази.

Миналата година Мат направи невероятно представяне, водейки надпреварата за рекордните 146 обиколки, включително последните 25, за да спечели състезанието с лекота. Кевин Харвик завърши на второ място и със сигурност ще се надява този път да излезе с един по-добър Stewart-Haas Racing. Той завърши на второ място от 5 от последните 7 състезания в Мичиган, така че знае как да преговаря перфектно тази верига.

Това със сигурност е невероятно състезание и такова, което може да бъде невероятно трудно да се обади. Но много от умните пари са на Брад Кеселовски, който през този сезон беше най-добрият шофьор, като извади най-доброто от пакета за аеродинамика., очаквате ли с нетърпение състезанието Pure Michigan 400 Sprint Cup Series? Може ли Мат да повтори героията си от миналата година? Кажете ни кой мислите, че ще бъде победител!