Приянка Чопра ожесточи аплодисменти на Пал Серина Уилямс на US Open, когато тя спечели мач след 44 минути

Съдържание:

Докато Серина Уилямс профуча през четвъртфиналите на US Open след по-малко от час, един от най-големите й фенове - Приянка Чопра, почти загуби ума си, докато се развесели за иконата на тенис.

Реакцията на Приянка Чопра на епичната победа на Серина Уилямс над Qiang Wang на 3 септември беше всичко. Приянка, на 37 години, беше на трибуните на стадион „Артур Аше“ на Ню Йорк, когато Серина духна от 27-те Кианг в два прави сета, 6-1, 6-0. Мачът продължи само 44 минути, което е миг на око в тенис отношение. Мачът й с разгорещената съперница Мария Шарапова отне повече време и това приключи за по-малко от час! 44 минути обаче бяха достатъчни за Приянка да открадне шоуто с наздравици. По-добрата половина на Ник Джонас се развихри, докато крещеше за Серина, широко разперени очи от учудване, когато гледаше „Най-великата на всички времена“ в действие. Приянка, заедно с майка си Маду Чопра изглеждаха така, както те имат времето на живота си, докато Серена си осигури мястото на полуфиналите на US Open.

Според съобщенията на „Дейли мейл“ Серина и Приянка години наред са били близки приятели и двете присъстваха на сватбата на взаимната приятелка Меган Маркъл през 2018 г. Серина вероятно оценява, че има такъв близък приятел, свидетел не само на бързата си победа, но и на това, което се оказа и бъде нейната 100-та победа. "Никога не съм мислила, че ще стигна до 100 победи и все още ще бъда тук, но обичам това, което правя", каза Серина след мача за The Guardian. На въпроса си за глезена, който тя се изкриви по време на победата си в четвъртия кръг над Петра Мартич на 1 септември, Серина отговори, че се „чувства добре“.

„Беше трудна година, но физически се чувствам чудесно и повече от всичко просто се забавлявам, когато излизам тук“, добави тя. Продължава да се изправи срещу петата сестра Елина Свитолина на полуфиналите. Сега тя е на две победи далеч от потенциална 24-та главна титла, която би завързала Маргарет Корт за повечето победи от Грам шлем.

"Чувства се добре", заяви Серина, че е в такава зона, според ESPN. „Усещам се:„ Добре, за това тренирам. Ето колко усилено работя. " Сякаш, знаете, упоритата работа се отплаща, когато това се случи. ”Серина завърши мача с 25 победители срещу нула за Уанг, която игра в първия си голям четвъртфинал. "Работя по скоростта си, получавах снимки", каза Серина. „Не й дадох твърде много шансове в мача. … Това е добра статистика за мен. Добре е, защото искам да мога да се движа из корта. Аз се движа, когато искам да се преместя. Предполагам, че исках да се преместя тази вечер."

Серена се изправя срещу Елина Свитолина на 5 септември. Вероятно е Приянка да е там, за да гледа и този мач.