US Open 2015: Серина Уилямс Vs. Венера Уилямс на живо - Гледайте

Съдържание:

Докато текат четвъртфиналите на US Open, не. 1 класирана Серина Уилямс се надява да си върне короната от Големия шлем. Въпреки това, сега тя трябва да надвие сестра си, Венера Уилямс, в епичен мач на 8 септември. Кликнете, за да ГЛЕДАЙТЕ на живо сега!

Това е най-доброто съперничество, когато 33- годишната Серина Уилямс се изправя срещу голямата сестра, 35- годишната Венера Уилямс, която обещава да бъде епичен тенис мач в четвъртфиналите на престижния US Open на 8 септември. Може ли Серина да надвие Венера и евентуално ще вдигне трофея или Венера ще разстрои шансовете?

Действието започва в 19:00 EST, така че поставете часовниците си и се уверете, че сте готови за гледане, защото няма да искате да пропуснете този. Това със сигурност е абсолютна класика между двама от най-великите тенисисти, които някога са играли играта. Щракнете ТУК, за да гледате ЖИВАТА СТРАМА!

Серена направи кратка работа на своите опоненти в тазгодишния турнир. В първия кръг тя блъсна първия сет срещу Виталия Диатченко с 6: 0, преди опонентката й да се оттегли контузена във втория сет два гейма надолу. Кики Бертенс беше следващият, който усети силата на Серина във втория кръг. Серена трябваше да се поти малко в третия кръг срещу Бетани Матек-Сандс, след като загуби началния сет. Серена обаче се бори за победа. И в последния си кръг, Серина се върна към безупречния си най-добър, облекчи Медисън Кийс в брутален показ.

Венера имаше малко притеснения в своя първи мач от кръга, като допусна Моника Пуиг 2 сета до 1, след като загуби втория сет от този мач. Ирина Фалкони също представи проблемите на Венера, но спортната звезда, родена от Комптън, я преодоля с 2 сета до 1. Венера се върна към най-доброто от третия кръг, когато победи Белинда Бенчич в прави сетове. И тя се удари във форма в четвърти кръг, като с лекота изхвърли Анет Контавейт 6-2, 6-1.

Серина има пълно право да се притеснява за сестра си. Общият им рекорд на главата е 15 победи за Серена до 11 победи за Венера. Серина знае, че ще й е трудно. „Тя е играч, който знае как да спечели, знае как да ме победи и знае слабостите ми по-добре от всички“, заяви Серина пред ESPN.

Кой мислиш, че ще спечели? Кажете ни какво мислите в коментарите по-долу.