САЩ срещу Никарагуа Предавания на живо: Гледайте онлайн футболния мач на Gold Cup

Съдържание:

След като едва се получи от Мартиника, сега САЩ пое Никарагуа в последния мач от груповата фаза на златната купа за 2017 година. Мачът от 15 юли започва в 19:00 ET, така че не забравяйте да наблюдавате всяка вълнуваща секунда.

САЩ доста резервираха пътуването си до нокаутите. След като победи тесно Мартиника след разочароващо равенство срещу Панама, USMNT влиза в тази игра с Никарагуа с 4 точки. Дори да загубят, все пак биха могли да продължат към следващия кръг. Съдейки по слабото им представяне срещу отбора на френския регион, САЩ могат много добре да загубят от La Azul Y Blanco. Ако американците искат да си осигурят място в турнира, по-добре да изведат всички на стадион FirstEnergy в Кливланд, Охайо. В противен случай ще трябва да гледат останалата част от Златната купа от белите.

Въпреки че Съединените щати не набраха най-силния си отбор, виждането им да се приближи толкова много до загубата от Мартиника, от всички отбори, се мъчеше. Американците дори не се разписаха през първото полувреме. Първият гол на тяхната игра дойде в 54-та минута, когато Омар Гонсалес, 28- годишен, най-накрая намери гърба на мрежата. 22- годишният Джордан Морис удвои резултата за американците десет минути по-късно, но Кевин Парсемейн, 29- годишен, вкара при гол, който 32- годишният Брад Гузан, "трябваше да направи по-добре да спаси", според ESPN. Кевин не свърши, тъй като той стреля в 76-ата минута, която се извиси над главата на Брад и попадна в мрежата. На Джордан Морис беше необходимо да вдигне втората половина от гривната си, за да прекъсне равенството 2-2. След като се свърза с Gyasi Zardes, 25, пас, Джордан взриви топката, за да даде на САЩ победа с 3: 2.

„Смятам, че направихме това наистина трудно. Можехме да направим много по-добре. Това е разочароващата част, фактът, че сме пуснали два гола “, каза Омар Гонсалес след играта, според Sports Illustrated. „Движейки се напред, има какво да научим от това и съм щастлив, че никога не се отказахме. Но определено има неща, които бихме могли да подобрим. ”Надяваме се треньорът на 65-годишния Брус Арена да направи правилните корекции в състава си, за да направи тези„ подобрения ”.

В такъв случай САЩ може да си направят почивка, като Никарагуа е краен противник. Без победният Пинолерос първо падна с 0-2 на Мартиника, преди да понесе загуба с 1-2 от Панама. Макар че успяха да вкарат срещу Лос Каналерос, така че има ли шанс Никарагуа да завърши този мач на златната купа с победа?

Феновете на спорта могат да гледат тази игра чрез официалното покритие на Fox Sports (след като въведете подходящата информация за вход.) Щракнете тук, за да гледате САЩ VS. NICARAGUA LIVE STREAM

Кой искаш да спечелиш този мач? Мислите ли, че САЩ ще постигнат своя акт заедно?