САЩ VS. Панама на живо в Панама: Гледайте мача за златната купа на CONCACAF онлайн

Съдържание:

САЩ! Мъжкият отбор на САЩ започва своя старт за златната купа за CONCACAF за 2017 г. на 8 юли. USMNT поема Панама в Нешвил в 16:30 ч. ET, така че се настройвайте, за да видите всеки ритник, блок и goooooal!

Време е най-доброто от Конфедерацията на Северна, Централна Америка и Карибската асоциация по футбол да се събере и да се бие за златната купа на CONCACAF! Съединените щати отиват за шеста златна купа, докато Панама се стреми да вдигне трофея за първи път. Тези два отбора ще се срещнат за първата игра в екшън от група Б. Една единствена загуба може да обрече отбор да направи четвъртфиналите, така че очаквайте и двете страни да играят тази игра, сякаш тя е последната им. Това трябва да е вълнуваща игра, така че по-добре футболните фенове да не пропускат нито една секунда.

САЩ ще се опитат да продължат инерцията си. Американците отбелязаха впечатляваща победа над своите съперници на Световната купа Гана в международен приятел на 1 юли. Дом Дуайер, 26- годишен, вкара първия си гол, откакто стана гражданин на САЩ, като извади първа кръв срещу африканската страна в 19-ата минута на мача, на ESPN. САЩ доминираха през по-голямата част от първото полувреме, а 21- годишният Келин Акоста вдигна САЩ с 2-0 малко след полувремето. 31- годишният Асамоах Гаян от Гана се опита да започне рали в минута 60, но нападателят на Ал-Ахли Дубай ФК не можа да доведе отбора си до победа. САЩ спечелиха с 2: 1, първата си международна приятелска победа над Гана от началото на съперничеството им на Световната купа през 2006 г.

"Аз съм безумно горд от [Dom] и съм толкова щастлив за общата победа за MNT", нападателят на USMWNT и двукратната шампионка на Световната купа за жени FIFA, 27-годишният Сидни Леру, каза за съпруга си Дом, според The ​​Guardian. „Обичам факта, че и двамата дойдохме в САЩ от други страни и се стремим да преследваме мечтите си заедно, носейки гребена, който толкова много означава за нас. Когато вкара, наистина е трудно да се опише усещането. Просто втрисане. Знам, че това е само началото за него."

САЩ и Панама споделят група B с Никарагуа и Мартиника, карибска островна страна, която технически е част от Франция. Най-добрите два отбора във всяка група преминават към нокаут сцената. Тъй като Мартиника има население по-малко от половин милион, вероятно тази група ще се превърне в трипосочна надпревара между САЩ, Никарагуа и Панама. С всеки отбор, който играе взаимно само веднъж в груповата фаза, една загуба или равенство в крайна сметка може да бъде фатално. Натискът определено е включен. В група А Хондурас, Коста Рика, Канада и Френска Гвиана ще се борят за първите две места. Група C вижда Мексико, Ел Салвадор, Ямайка и Кюрасао.

Футболните фенове, които искат да видят играта САЩ срещу Панама, могат да го направят чрез официалното покритие на Fox Sports (след като въведат съответната информация за вход.) Щракнете тук, за да гледате САЩ VS. PANAMA GOLD CUP LIVE STREAM