Кога е мартенската лудост? Разберете кога стартира баскетболният турнир NCAA 2019

Съдържание:

Наближава 1 март, а феновете на спорта искат да знаят: кога започва мартенската лудост? Разберете кога започват състезанията по баскетбол за мъже и жени дивизия I на NCAA!

Март е пълен с такива фантастични събития: Марди Гра (6 март), първият ден на пролетта (20 март), денят на Свети Патрик (17 март), наградите за избор на деца Nickelodeon (23 март). За почитателите на спорта обаче март носи едно нещо - баскетболът! Турнирите на NCAA за жени и мъже в дивизия I - известни още като мартенска лудост - поставят бъдещето на спорта в светлината на прожекторите. Но кога започва мартната лудост? За тези, които все още се чудят, HollywoodLife.com има гръб.

Турнирът по баскетбол за мъже NCAA дивизия 2019 се провежда от 17 март до 8 април. След всички вълнения на Деня на Свети Патрик, пригответе се за някаква „мартска лудост“. Неделя, денят, в който мъжкият комитет по баскетбол на Дивизия I, 68 отбора, които са се класирали за турнира. С разкритата скоба, баскетболните фанатици и техните леко заинтересовани колеги ще попълнят своите мотиви с надеждата да предскажат победителя (и да спечелят офис пула.)

Турнирът за женски баскетбол NCAA Division I ще се проведе от 18 март до 7 април. 32 отбора ще се класират при автоматични оферти чрез конференционни турнири, а останалите 32 ще бъдат избрани като най-големи. След като Нотр Дам отскочи Кънектикът - веднъж немислимо действие - Борбата с ирландците си проби път към националната титла. Могат ли да го направят отново?

Първата четворка при мъжете се провежда на 19 и 20 март. NCAA разшири турнира от 64 на 68 отбора през 2011 г. и с него дойде Първата четворка. По принцип осемте отбора с най-ниско семе - четирима, които са получили автоматични оферти в марската лудост, и четири отбора с най-големи оферти - играят взаимно за място в турнира. Печелившите екипи за автоматично наддаване ще бъдат посети на номер 16, а най-големите победители ще получат №12 семена. Мислете за това като за „уайлд кард“.

След края на първите четири игри започва истинската мартенска лудост. Първият и вторият кръг се провеждат за четири дни в различни градове. Хартфорд. Град Солт Лейк. Де Мойн, Джаксънвил. Колумб и Колумбия. Всичко ще приключи в Минеаполис, тъй като финалната четворка (ще се проведе на 6 април) и шампионската игра (8 април) ще се проведе в дома на Принс. Играта за финална четворка и шампионат за жени ще завърши някъде по-топло, тъй като те ще се отправят към Тампа. Флорида.

Кой ще бъдат семената №1 ? Вижте, има много баскетбол между сега и Селекция неделя. Баскетболният пейзаж на колежа може да се промени, но от публикацията на тази публикация експертът на CBS College Hoops Джери Палм има Вирджиния, Гонзага, Кентъки и Дюк като №1 на семената. Той имаше миналогодишната шампионка Виланова, която бе начело на номер 7, но след известни загуби, тази класация не е толкова изненадваща.

Чарли Крем от ESPN прогнозира Нотр Дам, Байлор, Луисвил и UCONN като №1 семена за турнира за жени. Ще могат ли хъскитата да се възстановят от миналогодишното изгонване? Ще се върне ли Нотр Дам?

Пълни графици по-долу (на NCAA.com) Ще разполагаме с всички стрийминг / канал / как да гледаме информация, когато тя стане достъпна.