Световна купа на живо 2014: Гледайте Франция срещу Vs. Германия онлайн

Съдържание:

Нека започват четвъртфиналите! След еднодневна почивка, която се почувства доста по-дълга, Световната купа се завръща на 4 юли, а следващият кръг започва с невероятен мач между двама европейски съперници. Гледайте потока на живо по-долу, за да уловите всички действия!

През изминалия месец Франция и Германия се утвърдиха като двама от най-добрите претенденти за спечелването на Световното първенство през 2014 г., но на Четвърти юли само един отбор ще продължи. Ще успее ли Карим Бензема да тласне Франция на полуфиналите или това ще е Томас Мюлер и Маншафт? Настройте се на потока на живо по-долу, за да разберете!

Предаване на живо от Световната купа: Гледайте Франция срещу Vs. Германия

След като претърпя един от най-смущаващите излизания в историята на Световната купа през 2010 г., който включваше някакъв бунт на отбора и донесе срам на цялата нация, Франция стана явен фаворит за спечелването на Световното първенство през 2014 година. И там, където други суперсили не са се представяли на терена така, както биха предвидили родословието им, французите бяха наречени фаворит и всъщност изглеждаха като такава.

Гледайте Предавания на живо от Световната купа тук!

След като спечелиха първите си три мача от груповата фаза чрез изумителния гол разлика от шест, французите побеждаваха над Нигерия с 2: 0 в своя мач от 16 кръг. Можете обаче да спорите, че Франция не е играла най-добрата конкуренция - Алжир, Швейцария, Еквадор и Нигерия не са точно престорени - така че е по-добре да сте готови, когато Германия поеме на терена.

Страх от германците

Защото, докато Германия не винаги е изглеждала като втория класиран отбор в света на този турнир, те са имали участъци, където са били направо страшни. Не много отбори можеха да заличат Португалия с един кратък ход - това направиха германците, когато ги победиха с 4: 0 в откриващия мач. А Маншафт постави абсолютна клиника в третия си мач срещу САЩ, задушавайки ги в тон на победата с 1: 0.

След това, за да стигне до този четвъртфинален мач, Германия трябваше да отведе Алжир в продълженията, където накрая пробиха, за да спечелят с 2: 1. Така че въпросът за тази игра трябва да бъде кой немски отбор ще се покаже - доминиращият или путерингът?

Ще трябва да изчакате и да гледате, за да разберете. Действието започва в 12 ч. И можете да предавате играта на живо по-горе. (Забележка: За да гледате Световната купа по ESPN, трябва да имате абонамент за кабел.)

- Андрю Грутадаро

Следвайте @AndrewGrutt

Още новини от Световната купа:

1. Jozy Altidore: US Striker „Готов и наличен“ за мач Vs. Белгия
  2. Landon Donovan Disses Team USA - Той се вкорени срещу тях
  3. Джеймс Родригес: 5 неща, които трябва да знаем за най-голямата звезда на Световната купа