Барселона срещу Депортиво Де Ла Коруна на живо: Гледайте мача от Ла Лига

Съдържание:

След историческата победа, която Барселона току-що изтегли в Шампионската лига, със сигурност може да се каже, че Депортиво де ла Коруна е съкратена за тях. Барса играе Депортиво на 12 март, така че не пропускайте тази игра!

Целият футболен свят беше забелязан: Барселона никога не излиза. Дори когато гръбът им е до стената, сегашните лидери на Ла Лига са опасни и не трябва да се съмняват. Blaugrana се отправя към Estadio Riazor, за да се изправи срещу Deportivo de la Coruna на домакинския турнир на отбора и начина, по който Барселона играе, те могат да напуснат стадиона в пламък. Играта е определена за 11:15 ч. ET, така че започнете почивния ден с някакъв спорт.

6-1. 5-0. 6-1. Барселона не просто спечели последните си три мача, но те убиха конкуренцията. Барса за първи път взриви Sporting de Gijon преди абсолютно смазана Celta Vigo. Оттам Blaugrana направи история в мача си на 8 март с Пари Сен Жермен, като извади завръщане, което затъмняваше това, което направиха New England Patriots в Super Bowl 51.

Реал Мадрид Най-горещите парчета - PICS

Всъщност, Барса не само спечели, 6-1, за да осигури пътуването си до четвъртфиналите на Шампионската лига, но и заличи всяко трайно смущение от загубата с 0: 4 от ПСЖ, което ги постави толкова близо до елиминацията. Всичко, което трябваше да направи ПСЖ, не позволи на Барселона да вкара 5 гола. Les Parisiens дори вкара по време на мача, като 30-годишният Единсън Кавани отбеляза гол в 62-ата минута на мача. Със сумарните 5-3 в точката, Барса би използвал всяка секунда от оставащото време за победа.

Беше герой на деня Серги Роберто, на 25 години. В 95-ата минута десният крак на Серги се свърза с лоб от 25- годишния Неймар, за да изведе Барселона с 6: 1 на ESPN. Барселона грабна победата от челюстите на поражението и ще премине в четвъртфиналите на Шампионската лига.

С това невероятно постижение под техния колан и в учебниците по история, изправянето пред 16-о място Депортиво изглежда като замисленост. Ако Барса обаче спи на Бранкиазуис, те биха могли да рискуват да загубят преднината в Ла Лига. Те са само с една точка пред Реал Мадрид, а последното, което искат да направят, е да съсипе импулса си с равенство - или разстроена загуба!

Спортните фенове могат да се настройват в тази игра чрез beIN Sports официален поток на живо (след като въведат информация за кабелите си.) Щракнете тук, за да гледате BARCELONA VS. DEPORTIVO DE LA CORUNA LIVE STREAM

Мислите ли, че Барселона може да спечели както Ла Лига, така и Шампионска лига в един и същи сезон, ? След тази игра срещу ПСЖ има ли шанс Депортиво да победи Барселона?